Gofrownice DEZAL silex-logo

DEZAL PLUS to znana i ceniona marka na polskim rynku która od 1960 roku zajmuje się produkcją elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego.

Pragniemy zaprezentować Państwu świadomy wybór maszynek do wypieku gofrów firmy DEZAL, które charakteryzują się wysoką jakością oraz trwałością w przystępnej cenie. Gofrownice cieszą się dużą popularnością przez użytkowników domowych jak i komercyjnych w kraju oraz  poza jej granicami.  

Mix Expert w swoim szerokim asortymencie produkcyjnym Koncentratów Spożywczych, pragnie zaprezentować Biszkoptowe glutenowe oraz Bezglutenowe-certyfikowane rodzaje Ciasta Gofrowego w Proszku. Możemy poszczycić się doskonałymi recepturami i tym że jako jedyna firma w Polsce produkuje Gofry w Proszku które po wypieczeniu nadają się do mrożenia. Wypieczone gofry charakteryzują się niezwykle doskonalą strukturą są idealnie chrupiące, złociste o delikatnym waniliowym aromacie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi mieszankami do wypieku gofrów:

  • Gofry bąbelkowe
  • Gofry biszkoptowe na słodko (Gofry biszkoptowe, Gofry biszkoptowe EXPERT, Gofry biszkoptowe GOLD)
  • Gofry biszkoptowe wytrawne
  • Gofry biszkoptowe bezglutenowe

 

Gofrownice Dezal PROFI
Gofrownice Dezal
Gofrownice Dezal PROFI W
Gofrownice Dezal
Gofrownice Dezal BĄBLE
Gofrownice Dezal
Gofrownice Dezal BĄBLE MINI
Gofrownice Dezal
Gofrownice Dezal MAXI
Gofrownice Dezal MAXI

Our Brands:


Dr. GF was created in the interest of people struggling with the ever-increasing problem of gluten intolerance. We would like to offer you a range of high-quality, gluten-free products, which are100% safe to consume. This is confirmed by appropriate testing in an accredited laboratory; which guaranteesmaintaining the consistent high quality of our products. Please visit our website: http://www.drgf.com.pl/

Our partners:

 baj3dezalinstalmaszjurekologobeztlamale3maszyny-do-lodow-logosavpol