rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Mix Expert

producent wafli do lodów, jako przedsiębiorstwo rodzinne istnieje w branży lodziarskiej, cukierniczej i piekarniczej od 1985r. Zaczynając od wypieku wafli do lodów i deserów, stopniowo udoskonalaliśmy nasze produkty tak aby zawsze gwarantować najwyższą jakość oferowanych wyrobów.

Jakość  naszą  pasją

W miarę upływu czasu spostrzegliśmy zmieniające się tendencje rynku i od 1996 roku jesteśmy producentem szerokiej gamy koncentratów spożywczych w proszku takich jak: ciasta, gofry, lody, kremy cukiernicze oraz wiele innych. Nasze zaawansowane technologie oraz unikalne receptury są wynikiem wieloletniej pracy i starań aby sprostać wymaganiom rynku. Dlatego też nasze produkty cechuje wysoka i niezmienna jakość.

Z myślą o naszych Klientach stworzyliśmy także szeroką Gamę specjalistycznych produktów mlecznych, które są odpowiednikiem mleka w proszkuOdtłuszczonego oraz Pełnego, lecz w znacznie niższej cenie. Produkty te z powodzeniem mogą być stosowane przez producentów pieczywa, lodów, wafli, nadzień, ciast, czekolad i wielu innych,  z pewnością że w żadnym stopniu nie stracą na jakości finalnego produktu, przy czym produkcja staje się bardziej ekonomiczna i opłacalna.

Zdobyliśmy także doświadczenie prowadząc Coffee Shopy (Kawiarnie), nie tylko w Polsce, jak również poza granicami naszego Kraju. Ponieważ od dawnajesteśmy miłośnikami Kawy,zaczęliśmy jej ziarna wypalać w naszych kawiarniach bezpośrednio na oczach Klientów. I właśnie w taki sposób poznawaliśmy gusta, smaki, i opinię na temat naszej Kawy. Nasze zawsze świeżo palone Blendy oraz Kawy jednorodne charakteryzują się bogatym, niezapomnianym aromatem i niepowtarzalnym smakiem. Ręcznie zbierane i sortowane, wysoko wyselekcjonowane ziarna Kaw, pochodzą z plantacji w różnych zakątkach świata.

Mając na uwadze coraz bardziej rozszerzający się wśród ludzi problem alergii na gluten, wyszliśmy mu naprzeciw i stworzyliśmy linię produktów bezglutenowych. Postanowiliśmy zaoferować mieszanki do wypieku chleba, ciast i gofrów, tym samym udowadniając, że produkty mączne bezglutenowemogą być równie smaczne i nie odbiegać w żaden sposób od żywności gluten zawierającej.  Promując ideę zdrowego żywienia oraz w trosce o alergików, którzy mają problem ze znalezieniem odpowiedniej dla siebie żywności, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której odnajdziecie między innymi mieszankę do wypieku chleba białego SOFT oraz chleba gryczanego, mieszanki do przygotowania ciast takich jak: spody do ciast, ciasto kruche (np. do jabłecznika) piernika, racuchów, naleśników, pierogów i innych.

Nasza firma zajmuje się również bezpośrednim wypiekaniem oraz zaopatrywaniem w pieczywo sklepów ze zdrową żywnością, piekarni i hoteli. Wśród naszego asortymentu znajduje się chleb delikatny biały oraz gryczany w postaci czystej lub w asyście dodatków takich jak żurawina, woda różana, kokos i migdały oraz suszone pomidory z oliwkami.

Mając wieloletnie doświadczenie przy produkcji Koncentratów spożywczych, wykorzystujeny swoją wiedzę, świadcząc usługi w zakresie mieszania ipakowania produktów sypkich - mocno pylących się, granulowanych, kawałkowych oraz innych. Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowy zakres usług od przygotowania receptury, wymieszania komponentów, zapakowania oraz zaprojektowanie opakowania pod ściśle określone wymogi klienta wraz zlogistyką i transportem. 

Aby zapewnić dla naszych Klientów najwyższą jakość oferowanych produktów wdrożyliśmy System Kontroli Jakości HACCP (System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli) i standardy Unii Europejskiej, które czuwają nad każdym etapem procesu produkcyjnego, a nasi Klienci otrzymują produkty o wysokiej jakości zdrowotnej. Wszystkie nasze produkty są intensywnie i systematycznie badane w Laboratorium J.S. Hamilton zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami prawa, po to aby monitorować jak najlepszą jakość naszych wyrobów.

MIX EXPERT to firma doświadczona we współpracy z firmami krajowymi i zagranicznymi. Współpracujemy także z innymi producentami z branży cukierniczej, piekarniczej, i lodziarskiej od których dystrybujemy takie produkty jak: skrobie pszenne, mąki bezglutenowe, aromaty, pasty do lodów, sosy, polewy, czekolada, owoce w żelu, posypki cukiernicze oraz wiele innych. Oferujemy produkcję usługową w zakresie mieszania i pakowania produktów sypkich, pylistych, granulowanych, kawałkowych oraz innych, pod marka własną. Naszą wizytówką jest profesjonalizm oraz wysoka jakość produktów w przystępnych cenach. Pragniesz mieć pewność stałej jakości i powtarzalności twoich wyrobów? Zgłoś się do nas.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.

Zapraszamy również do zapoznania się z polityką jakości w naszej firmie. pdf

 

powrot

wafle do lodów

Nasze marki:


Dr. GF został stworzony w trosce o ludzi borykających się z coraz bardziej szerzącą się nietolerancją na gluten. Pragniemy zaoferować Państwu wysokiej jakości  linię produktów bezglutenowych, które są w 100% bezpieczne - potwierdzają to stosowne badania w akredytowanym laboratorium, co gwarantuje utrzymanie niezmiennego, wysokiego poziomu jakości naszych produktów. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej www.drgf.com.pl

Nasi Partnerzy:

 baj3dezalinstalmaszjurekologobeztlamale3maszyny-do-lodow-logosavpol