Gofry Bąbelkowe okazały się całkowitym HITEM sezonu 2018. Fenomenalnie z sukcesem zapoczątkowały erę Bubble Waffles na polskim rynku.

Gofry na słodko cieszące się niezwykłą popularnością nie tylko w Polsce ale także na całym świecie, stały się niezwykle rozpoznawalne dzięki czemu postanowiliśmy wprowadzić kompletną NOWOŚĆ na rynek- mieszanki Gofrów na WYTRAWNIE.

Mieszanka Naleśników Wytrawnych jest skierowana przede wszystkim do bardzo wymagającego klienta, dla którego jakość jest stawiana na pierwszym miejscu. W mieszance proporcje składników są tak odpowiednio dobrane, aby zapewnić zawsze równomierne wypiekanie, chrupkość i idealną strukturę naleśnika.

Z myślą o osobach które mają problem z przyswajaniem glutenu, swoją ofertę wzbogaciliśmy o GOFRY BEZGLUTENOWE w proszku. Lekkie ciasto o doskonałej konsystencji,  bardzo łatwe w przygotowaniu zarówno w kawiarniach, restauracjach, w punktach gastronomicznych jak i w warunkach domowych. Nasze gofry są delikatne, chrupiące, doskonałe do połączenia z ulubionymi dodatkami.

Proponujemy Państwu nasz nowy produkt z linii mieszanek bezglutenowych - NALEŚNIKI BEZGLUTENOWE, delikatne ciasto o doskonałej konsystencji. Mieszanka powstała na bazie mąki ryżowej i kukurydzianej. Nasze naleśniki zawsze doskonale się wypiekają, są złociste, puszyste a zarazem chrupiące. Idealne do wypieku w restauracjach, punktach gastronomicznych jak także w warunkach domowych.

Представляем Вам нашу профессиональная смесь для выпечки Бисквитных (бельгийских) вафель GOLD, не требующую применения масла для смазывания вафельницы перед выпечкой. Тесто легко замешивается и имеет идеальную консистенцию. Вафли, выпеченные из нашей бисквитной смеси, вкусные, ароматные и хрустящие.

Приглашаем ознакомиться с нашими смесями для бисквитных вафель.

 

На ближайший сезон мы приготовили для Вас абсолютную НОВИНКУ не рынке Мороженое Soft NUCLEO – итальянское мороженое, созданное на основе уникальной рецептуры в сочетании с высококачественными итальянскими концентратами.    Нашим мороженым SOFT NUCLEO Вы сможете порадовать своих клиентов благодаря его изумительному, глубокому вкусу, необычной пушистостью и нежной консистенцией. 

Наши бренды:


Dr. GF został stworzony w trosce o ludzi borykających się z coraz bardziej szerzącą się nietolerancją na gluten. Pragniemy zaoferować Państwu wysokiej jakości  linię produktów bezglutenowych, które są w 100% bezpieczne - potwierdzają to stosowne badania w akredytowanym laboratorium, co gwarantuje utrzymanie niezmiennego, wysokiego poziomu jakości naszych produktów. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej www.drgf.com.pl

наши партнеры:

 baj3dezalinstalmaszjurekologobeztlamale3maszyny-do-lodow-logosavpol