Automaty do lodów amerykańskich - Twister

Lody TWISTER – Amerykańskie jako pierwsze powstały na polskim rynku i bardzo szybko zyskały na popularności dzięki swoim wyjątkowym walorom smakowym, twardej konsystencji charakteryzujące się mocno zakręconym kształtem.  Lody TWISTER są lodami mniej napowietrzonymi od lodów włoskich oraz mocniej zmrożonymi.

Do produkcji idealnego loda TWISTER – Amerykańskiego potrzebny jest specjalistyczny i niezawodny automat, który bez problemów posłuży Państwu przez cały okres użytkowania.

Jedną z zalet jaką posiada nasza maszyna do lodów TWISTER jest jej funkcjonalność. Obsługa tego urządzenia jest niezwykle prosta i intuicyjna. Została on zaprojektowana z myślą o wymaganiach Klientów. Priorytetem naszej firmy jest ścisła kontrola jakości aby urządzenia, które posiadamy w swojej ofercie były niezawodne oraz miały doskonałe parametry.

Dzięki rozbudowanemu serwisowi, na który składają się wysoce wykwalifikowani inżynierowie i technicy, służymy szybką i fachową pomocą w przypadku jakichkolwiek problemów z urządzeniami.`

Poniżej prezentujemy kompaktowe automaty do wyjątkowo zakręconych lodów TWISTER.

Twister 250s expert

TWISTER 250S Expert to nowoczesny i funkcjonalny automat do lodów zaprojektowany z myślą do produkowania Lodów Amerykańskich – Twister.

Zastosowano w nim innowacyjne rozwiązania technologiczne które sprawiają że automat jest łatwy w obsłudze i nie sprawia problemów podczas codziennej pracy.

Jako pierwszy automat na rynku do lodów Amerykańskich – Twister, przy zasilaniu 230V uzyskuje taka sama wydajność jak przy zasilaniu 400V !!!!

 

 

Dane techniczne:

Ilość smaków 2 + mix
Pojemność zbiorników 2 x 12 l
Wydajność 55 l/h
Chłodzenie powietrze lub woda *
Moc 3,7 kW
Zasilanie 230V
Wymiary (szer./wys./głęb.)      550mm/1470mm/650mm
Waga 250 kg
Gwarancja 12 m-c
Cena netto 34 900 zł
Cena brutto 42 927 zł

*Dopłata do systemu chłodzenia wodnego 3000 zł netto

 

Główne zalety funkcji, automatu Twister 250S Expert w którego w skład wchodzą:

WYDAJNOŚĆ

Twister 250S Expert został zaprojektowany specjalnie do produkcji lodów Amerykańskich-Twister, dzięki zastosowaniu wydajnych agregatów oraz napędu na poszczególne cylindry ,ma bardzo wysoką wydajność  bo aż 55 litrów na godzinę. Dzięki zastosowaniu unikalnego rozwiązania jako pierwszy automat na rynku przy zasilaniu 230V ma taką samą wydajność jak przy zasilaniu 400V !!!  Dużą jego zaletą są kompaktowe wymiary, dzięki którym nie jest potrzebne zbyt wiele miejsca do jego usytuowania i użytkowania.

OSZCZĘDNOŚĆ WODY I ENERGII

Wszystkie nasze modele maszyn do lodów dzięki zastosowaniu unikalnej myśli technologicznej oraz pełnej automatyzacji procesu działania umożliwiającego optymalizacje kosztów eksploatacyjnych są bardzo oszczędnymi urządzeniami. Specjalnie zaprojektowane cylindry o niedużej pojemności(1.8 litra) pozwalają na szybkie schłodzenie masy lodowej, oraz utrzymywanie stałej, niezmiennej twardości loda, nawet podczas nasilonej sprzedaży.  W tak skonstruowanych cylindrach w których jest przetrzymywana niewielka ilość masy podczas produkcji,  powoduje obniżenie zużycia energii i wody (wody w maszynie chłodzoną woda). W odróżnieniu do automatów które niepotrzebnie są wyposażone w dużo większe cylindry. Zasilanie tego automatu to tylko 220V (taka sama wydajność jak automat z zasilaniem 400V), a nie tak jak w konkurencyjnych urządzeniach 400V.

TWARDE LODY TWISTER

Atutem tego automatu jest zastosowanie trzech niezależnie działających wydajnych agregatów chłodniczych oraz mocnych, precyzyjnie wykonanych świdrów które są w stanie przemieszać nawet najtwardszą masę lodową jak i również specjalnie skonstruowanych o niedużej pojemności cylindrów z dużą przewodnością chłodzenia do masy lodowej. LODY TWISTER wydawane z tej maszyny są zawsze idealnie zmrożone nawet przy dużym natężeniu ruchu.

CZUJNIK POZIOMU MASY

Automat ten także został zaopatrzony w czujnik poziomu masy z sygnalizacją świetlną i dźwiękowa, dzięki któremu jesteśmy informowani o niskim jej stanie. Jeżeli mieszanka nie zostanie uzupełniona w ciągu 15 minut urządzenie automatycznie zostanie wyłączone. Dzięki tej zalecie unikniemy wydawania lodów przy pustych zbiornikach,  oraz przemrożeniem cylindrów i zapowietrzaniem masy lodowej. Konsekwencją tych zdarzeń były by wysokie koszty naprawy których możemy uniknąć.

LICZNIK PORCJI

Bardzo przydatna funkcja która zabezpiecza nas przed nieuczciwością pracowników, dzięki której jesteśmy w stanie monitorować dzienna, kilkudniowa oraz od początku eksploatacji sprzedaż wydanych porcji z automatu.

KONTROLA JAKOŚCI

Zainstalowany unikalny Mikroprocesor reguluje chłodzeniem poprzez pomiar gęstości produktu, zapobiega przemrażaniu i gwarantuje utrzymywać odpowiednią konsystencję masy i niezmienną jakość wydawanych lodów.

PODWÓJNE NIEZALEŻNE PANELE STEROWANIA

Zastosowanie dwóch niezależnych układów sterowania, osobne dla każdej ze stron z bardzo czytelnymi ciekłokrystalicznymi wyświetlaczami LCD. Umożliwia sterowanie jednym smakiem bez konieczności zalewania drugiego zbiornika. Bardzo przydatna funkcja przy małym natężeniu ruchu która pozwala na serwowanie tylko jednego smaku. Jak i również przy awarii jednej ze stron druga ciągle może wydawać lody bez konieczności używania tej pierwszej.

ZABEZPIECZENIA

Mechaniczne oraz programowe podwójne zabezpieczenie przed przemrożeniem cylindrów oraz przegrzaniem i wysokimi obrotami silnika.

TRZY AGREGATY CHŁODNICZE

Dzięki zastosowaniu trzech agregatów chłodniczych dysponujemy większym komfortem podczas jego pracy, ponieważ zastosowane zostały trzy niezależne układy mrożenia. Dwa agregaty obsługują chłodzenie masy w cylindrach, a trzeci mniejszy czuwa nad temperaturą masy w zbiornikach. Dzięki czemu jest zapewniona stała i stabilna temperatura w cylindrach i zbiornikach z masą. Dzięki tym unikalnym cechom konstrukcyjnym maszyna ta wyróżnia sie na rynku.

KONSERWACJA NOCNA MIESZANKI

Przełącznik „Noc” pozwala nam po zakończeniu pracy pozostawić masę w automacie „dwóch cylindrach i zbiornikach” w których utrzymywana jest stała temperatura poniżej 4.4° C na czas jej przechowywania.  Dzięki temu unikniemy zbyt częstego mycia maszyny jak i również oszczędności  na mieszance bez konieczności jej usuwania.

CICHA PRACA

Istotna cecha w budowie tego automatu do Lodów Twister jest brak pasków napędowych zostały one zastąpione bardzo mocnymi przekładniami bezobsługowymi które eliminują wibracje oraz hałas. W rezultacie praca tego automatu jest równa i cicha, przekładnia ta zapewnia długowieczność bez niepotrzebnych kosztownych posezonowych remontów urządzenia.

DOWÓZ, MONTAŻ I SZKOLENIE

Na terenie kraju dowóz instalacja oraz szkolenie w cenie automatu. Również do każdej zakupionej maszyny otrzymasz w prezencie pakiet, proszków lodowych i wafli z naszej produkcji.

Nasze marki:


Dr. GF został stworzony w trosce o ludzi borykających się z coraz bardziej szerzącą się nietolerancją na gluten. Pragniemy zaoferować Państwu wysokiej jakości  linię produktów bezglutenowych, które są w 100% bezpieczne - potwierdzają to stosowne badania w akredytowanym laboratorium, co gwarantuje utrzymanie niezmiennego, wysokiego poziomu jakości naszych produktów. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej www.drgf.com.pl

Nasi Partnerzy:

 baj3dezalinstalmaszjurekologobeztlamale3maszyny-do-lodow-logosavpol