Maszyny i automaty do lodów

Mix expert jako producent Wafli do Lodów oraz Koncentratów Spożywczych w proszku takich jak Lody, Gofry, Ciasta oraz Produkty Bezglutenowe. Z wieloletnim doświadczeniem na rynku w branży lodziarskiej, cukierniczej i piekarniczej pragniemy zaprezentować profesjonalne Automaty do Lodów Amerykańskich - Twister oraz Lodów Włoskich - Soft.

Bazujemy na naszym wieloletnim doświadczeniu i zaufaniu naszych polskich jak zarówno zagranicznych klientów. Dostosowujemy się do wdrażanych światowych innowacji i myśli technologicznej, nasze automaty do lodów są nowoczesnymi i w pełni zaawansowanymi urządzeniami które są w stanie sprostać każdym warunkom pracy.

Oferujemy funkcjonalne oraz kompaktowe wymiary automatów do lodziarni, kawiarni, cukierni, restauracji oraz punktów sprzedaży lodów. Na tych maszynach swobodnie możecie serwować mocno zmrożone Lody Amerykańskie - Twister oraz mocno kremowe, delikatne Lody Włoskie - Soft jak również Mrożony Jogurt, oraz wiele innowacyjnych deserów. Od tego momentu będą one charakterystycznym wizerunkiem waszego biznesu.

Mając na uwadze chęć owocnej współpracy ze stałymi jak i nowymi Klientami pragniemy aby każdy, kto zakupi naszą maszynę otrzymał serwis i szkolenie na najwyższym poziomie.

 

amerykanskie twister
wloskie soft

Nasze marki:


Dr. GF został stworzony w trosce o ludzi borykających się z coraz bardziej szerzącą się nietolerancją na gluten. Pragniemy zaoferować Państwu wysokiej jakości  linię produktów bezglutenowych, które są w 100% bezpieczne - potwierdzają to stosowne badania w akredytowanym laboratorium, co gwarantuje utrzymanie niezmiennego, wysokiego poziomu jakości naszych produktów. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej www.drgf.com.pl

Nasi Partnerzy:

 baj3dezalinstalmaszjurekologobeztlamale3maszyny-do-lodow-logosavpol