rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.

Lody w Proszku, Proszek Lodowy do Automatów

Nasza firma na przestrzeni czasu i doświadczenia w branży cukierniczej i lodziarskiej stworzyła linię Lodów w proszku o niesamowitych walorach smakowych i doskonałej konsystencji. Wśród naszego asortymentu odnajdą Państwo Lody Amerykańskie - TWISTER, Lody Włoskie SOFT Premium oraz Nowość na rynku Lody SOFT NUCLEO stworzone na bazie wysoko jakościowych włoskich koncentratów. Nasz Proszek Lodowy charakteryzuje wysoka i niezmienna jakość.

home-border

 
Lody w proszku włoskie SOFT PREMIUM

Mieszanka proszku lodowego została stworzona przez nas na bazie unikalnej receptury i wysokiej jakości naturalnych półproduktów. Nasze lody charakteryzuje doskonała rozpuszczalność, idealna konsystencja, bez  grudek. Doskonale się mrożą. Lody w produkcie finalnym posiadają bogaty, aromatyczny smak, są niesamowicie delikatne i rozpływają się w ustach. Proszki Lodowe SOFT PREMIUM nadają się do wszelkiego rodzaju maszyn do lodów, jak i również do produkcji przemysłowej.

Proponujemy lody SOFT PREMIUM
w smakach do wyboru:

 • waniliowe
 • śmietankowe
 • czekoladowe
 • truskawkowe

Opakowanie: 2,0 kg netto
W kartonie: 2,0 kg netto x 5

Lody w proszku włoskie SOFT NUCLEO

Stworzona przez nas  mieszanka Lodów Włoskich SOFT NUCLEO jest absolutną NOWOŚCIĄ na rynku polskim. Została wyprodukowana na bazie najwyższych jakościowo naturalnych włoskich koncentratów, dzięki czemu gotowe lody mają niesamowity smak i wyjątkowo delikatną konsystencję. Gwarantujemy, że lody SOFT NUCLEO będą w stanie zachwycić swych odbiorców smakiem, puszystością i delikatnością.
Jest to mieszanka skierowana szczególnie dla kontrahentów, którzy stawiają jakość ponad wszystko. Lody w Proszku SOFT NUCLEO nadają się do wszelkiego rodzaju maszyn do lodów, jak i również do produkcji przemysłowej.

Wśród naszego asortymentu proponujemy
lody SOFT NUCLEO w smakach:

 • śmietankowym
 • czekoladowym
 • truskawkowym


Opakowanie: 2,0 kg netto
W kartonie: 2,0 kg netto x 5

Lody w proszku amerykańskie, twister, świderki

Lody w proszku Amerykańskie - Twister (popularnie nazywane Świderkami) produkujemy na bazie najwyższej jakości naturalnych składników, dzięki którym lody mają naturalny, intensywny i niepowtarzalny smak. Zostały przez nas stworzone ze szczególną dbałością o każdy szczegół - aromatu, smaku i konsystencji. Lody TWISTER to proszek lodowy do automatu do stworzenia lodów bardzo zmrożonych, bez napowietrzania.  Dzięki perfekcyjnie zbalansowanej ilości białek, tłuszczy oraz cukru nasze lody są delikatne, mają pełny oraz wyrazisty smak i po zaserwowaniu nie rozpuszczają się zbyt szybko. Nasze proszki lodowe nadają się do wszelkiego rodzaju automatów do lodów, jak i również do produkcji przemysłowej.   

Proponujemy Lody TWISTER
w smakach do wyboru:

 • śmietankowe
 • waniliowe
 • czekoladowe
 • truskawkowe

Opakowanie: 2,0 kg netto
W kartonie: 2,0 kg netto x 5

Nasze marki:


Dr. GF został stworzony w trosce o ludzi borykających się z coraz bardziej szerzącą się nietolerancją na gluten. Pragniemy zaoferować Państwu wysokiej jakości  linię produktów bezglutenowych, które są w 100% bezpieczne - potwierdzają to stosowne badania w akredytowanym laboratorium, co gwarantuje utrzymanie niezmiennego, wysokiego poziomu jakości naszych produktów. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej www.drgf.com.pl

Nasi Partnerzy:

 baj3dezalinstalmaszjurekologobeztlamale3maszyny-do-lodow-logosavpol